Sport
Verstappen en Hamilton vechten om een been, Bottas gaat er mee heen
- Nieuws
- Verstappen en Hamilton vechten om een been, Bottas gaat er mee heen
Valtteri Bottas heeft de sprintrace van de Grote Prijs van Brazilië op zijn naam geschreven en start daardoor zondag bij de hoofdrace op Interlagos van poleposition.
Max Verstappen startte als eerste, maar eindigde als tweede achter Bottas. De Fin van Mercedes mag door de zege drie WK-punten bijschrijven, Verstappen twee. Ferrari-coureur Carlos Sainz eindigde als derde en verdiende een punt.
Omdat Verstappens concurrent voor de wereldtitel, Lewis Hamilton, als vijfde eindigde en zo geen punten pakte, vergrootte Verstappen zijn voorsprong in de strijd om de wereldtitel tot 21 punten.
Ster advertentie
Ster advertentie
Gerelateerd
NOS Langs de LijnNOS
McLaren-rijder Norris wint in Melbourne eerste GP van seizoen: 'Eerste tik is uitgedeeld'SpraakmakersKRO-NCRV
Hoe belangrijk is mentale kracht voor een (top)sporter?NOS Langs de LijnNOS
Stelling van Borst: 'Oranje-publiek moet zich schamen voor permanent uitfluiten Huijsen'NOS Langs de LijnNOS
'In Eredivisie nooit voorgekomen dat voorsprong van 8 punten in laatste 10 duels werd verspeeld'