Binnenland

Ondanks uitschakeling vertrekt Marokko met opgeheven hoofd
- Nieuws
- Ondanks uitschakeling vertrekt Marokko met opgeheven hoofd
De voorpret was enorm, maar na twee ongelukkige nederlagen zit het WK er alweer op voor het elftal van Marokko. Zowel Iran als Portugal bleek te sterk. "Toch kunnen we met opgeheven hoofd vertrekken", oordeelt Karim El Ahmadi.
Net als in de eerste groepswedstrijd was Marokko tegen Portugal de bovenliggende partij. "En we kregen kansen genoeg", aldus El Ahmadi. "Maar dan moeten we ze wel afmaken. We hebben bijna negentig minuten gedomineerd, maar we staan met lege handen."
Ondanks de uitschakeling namen de Leeuwen van de Atlas na afloop ruim de tijd om de supporters te bedanken. "De fans waren geweldig", vertelt Nordin Amrabat. "Die mensen moet je ook wat geven."
'Meespelen Amrabat onverantwoord'
Ster advertentie
Ster advertentie
Gerelateerd
Nieuws en CoNOS/NTR
Verdachte steekincident Dam verdacht van poging tot moord met terroristisch oogmerkDe Nieuws BVBNNVARA
Komt er een rechtszaak als Nederland niet de klimaatdoelen van 2030 haalt?NOS Radio 1 JournaalNOS
Waarom Groningers niet negatiever zijn geworden over de gevolgen van gaswinningMISCHA!AVROTROS
Waarom reclames voor verre vliegreizen 'niet meer normaal' zijn