Gemert gelooft in bekerstunt tegen titelhouder Feyenoord
- Nieuws
- Gemert gelooft in bekerstunt tegen titelhouder Feyenoord
Het moet morgenavond een van de hoogtepunten in de clubgeschiedenis worden: de thuiswedstrijd in het bekertoernooi, die hoofdklasser Gemert mag spelen tegen Feyenoord. Helaas voor de fans gebeurt dat niet op het eigen sportpark Molenbroek, dat was te duur en te ingewikkeld, maar in het stadion van Helmond Sport.
De voorpret bij v.v. Gemert is er niet minder om, merkt verslaggever Ragnar Niemeijer op. De trainer van de Brabanders gelooft zelfs in een stunt. "Als je een staatslot koopt, heb je een kans. Sommigen winnen hem één keer, sommigen twee keer en sommigen niet. Maar je hebt altijd een kans."
Gemert.mp3
Vanaf 20.30 uur donderdagavond veel aandacht voor bekervoetbal in Langs de Lijn En Omstreken, waaronder dus het duel Gemert-Feyenoord.
Ster advertentie
Ster advertentie
Gerelateerd
Vroege VogelsBNNVARA
Paddentrek in volle gang: waarom het belangrijk is dat kinderen ook helpenSpraakmakersKRO-NCRV
Ooievaar moeder: 'Een laagdrempelige vraagbaken voor aanstaande ouders'SpraakmakersKRO-NCRV
Hoe kunnen gehandicapte Nederlanders beter betrokken worden in de samenleving?NOS Radio 1 JournaalNOS
Gemeenten zijn bang voor afhakers bij uitkoopregeling veehouderij