Stand.nl
KRO-NCRV

Stand.nl: 'De Europese eensgezindheid is hoopvol'

foto: ANPfoto: ANP
  1. Nieuwschevron right
  2. Stand.nl: 'De Europese eensgezindheid is hoopvol'

Na de openlijke ruzie tussen Zelensky en Trump afgelopen vrijdag kwamen gisteren Europese leiders met een aangepaste agenda bij elkaar. Onder leiding van de Britse premier Starmer werd gesproken over de Europese veiligheid en de situatie in Oekraïne. Starmer wil een coalitie van bereidwilligen opzetten. Europa lijkt, ondanks de verschillende politieke kleuren van de leiders, eensgezind in het samenwerken in deze crisissituatie.

Daarom praten we vandaag over de stelling: De Europese eensgezindheid is hoopvol

Ben je positief over de beelden en woorden van gisteren? De Europese leiders lijken samen met Canada en Turkije op weg naar een antwoord op de harde woorden van Trump. Vind je dat hoopvol? Is dit wat Europa nodig heeft? Of denk je dat Europa geen vuist kan maken tegen het machtige Amerika? En vraag je je af wat voor zin dit heeft?

Stand.nl

Telefonisch reageren kan tot 10:00 uur via 0800 - 1101. Stemmen kan tot 11:30 uur. Wil je verder praten over deze stelling? Dat kan in de Spraakmakers Community. Nog geen lid? Meld je hier aan. Doe mee en deel je kennis en ervaring met ons. Reacties kunnen worden meegenomen in de uitzending.

De uitslag van de stelling is niet representatief. Deze kan niet worden veralgemeniseerd naar de rest van de Nederlandse bevolking.

Ster advertentie
Ster advertentie